Otevírací doba restaurace

Vážení hosté,

dovolujeme si Vás informovat, že v tuto chvíli je restaurace uzavřena. Restaurace může být otevřena pouze na předem domluvené akce ( školení, výstava, oslava, firemní akce atd...).

Ubytování je stále v provozu!!!Otevírací doba:

ZAVŘENO
   
   
   
   
   
   
           


Dle dohody je možné domluvit otevírací dobu na smluvenou akci. Tel: 604 27 96 93
Rezervace a info na tel.:
604 279 693
Ukázat na mapě

Restaurace

V naší restauraci si najde místo k sezení přes 84 hostů. Formanka s barem má kapacitu 36 míst a nekuřácký salonek 48 míst. Kulináři jistě ocení českou kuchyň s denní nabídkou hotových jídel, minutkovou kuchyň a v neposlední řadě nabídku studené kuchyně s dobrotami zejména k pivu.
 Pro pořádání společenských a kulturních akcí je pro naše hosty připraven velký sál s jevištěm a samostatným barem , který má kapacitu 120 míst a samostatně oddělitelné přísálí, které má kapacitu 50 míst.

Velký sál s předsálím

Sál je kompletně ozvučen, našim hostům umožňuje využívat přístup na internet, projektor nebo satelitní televizní kanály.

Našim hostům můžeme dále nabídnout venkovní domeček se samostatným barem a kapacitou 12 míst. V domečku je možnost připojení k internetu a sledování televize. Pro návštěvníky, kteří chtějí strávit pobyt na čerstvém vzduchu máme připraven venkovní stan s grilem a kapacitou 15 míst.

Motel Železné Hory
Formanka s baremDlouhý stůl v předsálíVenkovní zahrádka
 
 
 

 

 

Otevírací doba restaurace
Pondělí ZAVŘENO
Úterý ZAVŘENO
Středa ZAVŘENO
Čtvrtek ZAVŘENO
Pátek ZAVŘENO
Sobota ZAVŘENO
Neděle ZAVŘENO

Pro společenské akce je otevřeno dle dohody.